ابعاد مختلف وان حمام و نحوه چیدمان آن ها در حمام های کوچک

وان حمام

وان حمام، ظرفی در مدل‌های متنوع با ابعاد مختلف است، که محلی مناسب برای شستشو و استراحت و ریلکس کردن در حمام می‌باشد. از ساده ترین نوع وان‌ها، وان حمام مستقل است که در دو مدل بدون پایه و پایه دار در اشکال متفاوت از جمله مستطیلی، بیضی، دایره‌اییا گرد طراحی و ساخته می‌شوند.

وان‌های مستقل به دلیل تنوع فراوان، راحتی نصب، و ایجاد فضای زیبا و شیک در حمام اخیرا باعث جلب رضایت مشتریان شده و متقاضیان زیادی دارند.استفاده و کاربرد مشخص حمام گاهی اوقات باعث یکنواختی محیط آن می‌شود، اما با تولید و به روی کار آمدن تجهیزات مدرن و بهداشتی مناسب، میتوان با صرفه هزینه‌ی اندک، طراحی خاص در محیط حمام ایجادکرد. از جمله این تجهیزات کاربردی، زیبا و شیک می‌توان به وان حمام اشاره کرد.

امروزه به دلیل کوچک بودن فضای حمام در منازل آپارتمانی و گاهی تلفیق سرویس بهداشتی با این محیط، به طور معمول کوچک ترین اتاق و فضا را برای ساخت حمام در نظر می‌گیرند که کنار هم قراردادن یک پک کامل از کلیه آیتم‌های لازم در محیط حمام، برای اعضای خانواده به یک دغدغه اساسی تبدیل شده،

اما اگر کمی سلیقه به خرج دهیم میتوان با تغییر دکوراسیون به بهترین شکل از تمام فضا استفاده کرد و علاوه بر ایجادیک فضای شیک و آرام، باعث حفظ بهداشت و نظافت آن شد. یکی از راه حل‌های کارساز برای این موضوع  استفاده‌ی مناسب از فضای داخل حمام و چیدمان دکوراسیونی زیبا برای آن با به کار بردن وان حمام می‌باشد.

وان حمام کوچک و ساده

ابعاد مختلف وان حمام

ابعاد وان یکی از مهم ترین موضوعات در انتخاب وان حمام می‌باشد که با توجه به نیازهای متفاوت متقاضیان امروزه ابعاد متفاوتی از مدل‌های مدرن در بازار موجود می باشد که میتوان از آنها در هر نوع حمامی استفاده کرد. اگر حمام شما حتی خیلی کوچک، با ابعاد حداقل 10تا12 متر باشد می‌توانید با ترکیب کردن فضای دوش و وان به راحتی و بدون برخورد به تجهیزات دیگر و یا دیواره‌ها از فضای حمام به بهترین شکل استفاده کنید.

بنابراین با قرار دادن مستقیم وان زیر دوش دیگر نیازی نیست برای حمام کوچک‌تان دو فضای مجزا در نظر بگیرید و با این ترفند با یک تیر دو نشان بزنید.شاید بهتر است قبل از انجام بررسی نحوه‌ی انتخاب سایز و مدل انواع وان حمام در رابطه با  ابعاد و اندازه های مختلف وان‌ها صحبت کنیم.

-وان حمام سایز کوچک با ظرفیت یک نفره

-وان حمام سایز متوسط با ظرفیت یک تا دو نفره

– وان حمام سایز بزرگ با ظرفیت یک تا 4 نفره

-وان حمام سه گوشه با ظرفیت یک تا دو نفره

وان حمام کوچک

با توجه به کوچک شدن فضای حمام در خانه‌های آپارتمانی، روند استفاده و خرید وان‌های حمام در ابعاد کوچک رو به افزایش است. وان‌های حمام با طول بین 110تا 140و عرض بین 70 تا 75 سانتی متر در دسته‌ی وان‌های کوچک قرار می‌گیرند.جابجایی و نصب این وان‌ها به دلیل داشتن وزن کم بسیار راحت و بدون دردسر است. البته قیمت وان حمام کوچک در مقایسه با سایر سایزها، کمتر می‌باشد. این نوع وان‌ها به صورت تک نفره و دارای یک زیر سری هستند.

وان حمام مستقل
وان حمام مستقل
وان حمام ساده با سایز متوسط
وان حمام ساده با سایز متوسط
وان حمام مستقل تک نفره
وان حمام مستقل تک نفره

وان حمام  سایز متوسط

بیشترین سایز مورد استفاده از انواع وانهای حمام، وان حمام با سایز متوسط است که بخش بزرگی از فروش این نوع تجهیزات را به خود اختصاص داده و به دلیل تقاضای زیاد وان با این ابعاد، دارای تنوع بیشتری در طرح و مدل های مختلف  نسبت به دیگر ابعاد می‌باشد. با توجه به ابعاد مناسباین نوع وان به عنوان سایز استاندارد در نظر گرفته شده است. به طور معمول طول این نوع وان‌ها حدود 140 تا 160 سانتی متر و عرض آنها بین 70 تا 80 سانتی متر می‌باشد.قیمت وان حمام در ابعاد متوسط نسبت به وانهای حمام در ابعاد کوچک بیشتر می باشد.

وان حمام تک نفره
وان حمام تک نفره
وان حمام مستقل
وان حمام مستقل
وان حمام با سایز متوسط
وان حمام با سایز متوسط
وان حمام تک نفره
وان حمام تک نفره
وان حمام تک نفره با صندلی زیر سری
وان حمام تک نفره با صندلی زیر سری
وان حمام تک نفره مناسب فضای‌های کوچک
وان حمام تک نفره مناسب فضای‌های کوچک

وان حمام سایز بزرگ

اگر حمام شما به گونه ای ساخته شده برای انتخاب سایز وان حمام محدودیتی ندارید به شما وان‌های حمام با سایز بزرگ را پیشنهاد می‌کنیم که این نوع وان ها به صورت یک یا دو نفری طراحی میشوند. که به درخواست مشتری می‌توان تعداد زیر سری ها را افزایش یا کاهش داد. وان‌های حمام ساده سایز بزرگ چون آپشن‌های خاصی ندارند دارای قیمت مناسب هستند.

وان حمام سایز بزرگ
وان حمام سایز بزرگ
وان حمام مستقل با طراحی مدرن
وان حمام مستقل با طراحی مدرن
وان حمام تک نفره
وان حمام تک نفره
وان حمام تک نفره
وان حمام تک نفره
وان حمام مستقل با ترکیب رنگ‌های زیبا
وان حمام مستقل با ترکیب رنگ‌های زیبا
وان حمام سایز بزرگ با ظرفیت دو نفر
وان حمام سایز بزرگ با ظرفیت دو نفر

وان حمام سه گوش

وان حمام کنجی یا سه گوش برای فضاهای که حدود 13متر مربع و دارای 2متر عرض هستند انتخاب بسیار مناسبی است. استفاده از وانهای حمام سه گوش علاوه بر حفظ ظاهری شیک و زیبا باعث استفاده بهینه از کنج و گوشه های محیط حمام میشود. حتی اگر محیط حمام کوچک تر هم باشد میتوان از ابعاد کوچکتر وانهای حمام سه گوش استفاده کرد.

وان حمام سه گوش
وان حمام سه گوش
وان حمام سه گوش
وان حمام سه گوش
وان حمام سه گوش با طراحی زیبا
وان حمام سه گوش با طراحی زیبا
وان حمام سه گوش با ترکیب دو رنگ زیبا
وان حمام سه گوش با ترکیب دو رنگ زیبا

هیچی به اندازه ی کوان حمام  برای حمام‌های کوچک مناسب نیست…

اگر شما هم دغدغه کمبود فضای حمام منزلتان  را دارید و دنبال  راه حل مناسب و اقتصادی هستید و می‌خواهید با ایجاد تغییراتی ساده، فضای موجود را بهینه سازی کنید، به شما توصیه میکنم قبل از صرف هزینه زیاد برای حمام تان به بررسی و گزینشیک وان‌ حمام با ابعاد مناسب بپردازید،چرا که یک چیدمان عالی، راه حل مشکل شما باشد.

که اینگونه چیدمان به انتخاب تجهیزات کاربردی مانندوان حمام در مدل‌ها و طراح‌های زیبا با ابعاد مناسب و کاربرد آن بستگی دارد.انتخاب وان به پارامترهای مانند فضای موجود حمام، کارایی‌، استایل و زیبایی در طراحی بستگی دارد

شاید داشتن یک دوش و وان به صورت مجزا در یک حمام کوچک جزء محالات به نظر برسد اما اگر فضای حمام شما حداقل 14 متر مربع باشد، همانطور که در بالا  توضیح دادیم با استفاده از یک چیدمان خوب هیچ مشکلی بدون راه حل باقی نخواهد ماند. ولی باید توجه داشته باشید که برای انجام این کار، به نکات دیگری مثل فضای ورود و خروج و قرار دادن وسایل مورد نیاز دیگر توجه کرد.

شما می‌توانید بر اساس پلان حمام، از وان حمام سه گوش به عنوان یک گزینه بسیار مناسب بهره ببرید.که این کار علاوه بر اشغال فضای کمتری از محیط حمام، باعث ایجاد یک طراحی زیبا در فضای حمام می‌شود. از دیگر وان‌های مستقل که برای حمام‌های با فضای کم وان حمام سه گوش است که  در انواع مدل‌ها و بر اساس سفارش شما قابل دسترس هستند.

حتی اگر تصمیم دارید در کنار وان حمام یک کمد یا قفسه‌ای جداگانه برای محیط حمام سفارش دهید باید به شما بگویم دسته نگهدارید، بدون نیاز به هزینه‌های اضافی و اختصاص دادن فضای جداگانه برای این کار ما پیشنهاد بهتری برای شما داریم و آن هم استفاده از وان‌های قفسه دار می باشد که علاوه بر برطرف کردن نیاز شما برای داشتن یک وان شیک و مجزا می‌توانید از قفسه و کشوهای آن جهت نگهداری وسایل بهداشتی و آرایشی خود استفاده کنید.

avijehtarh.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای پرکردن این فرم ازتون تشکر میکنیم در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت

برای اطلاع از قیمت میتوانید تماس بگیرید یا فرم تماس کامل نمایید همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت .