پرده شید برقی و انواع کنترلی آن پرده شید نوشته شید کنترلی چیست؟ آویژه طرح

About the author : Marjan

پرده شید برقی و انواع کنترلی آن پرده شید نوشته bc4308ce1a7ac25a23214db572bf1508?s=96&d=mm&r=g آویژه طرح

معرفی پرده شید موتوردار _ کنترلی

بسیاری از افراد برای خرید پرده موارد متعددی مد نظر قرار می دهند . امروزه انواع پرده با طرح های متنوع و کیفیت گوناگون در  دسترس شما قرار دارند .پرده ها معمولاً با ویژگی های خاص طراحی و در اختیار کاربران قرار می گیرند . پرده شید با بهره مندی از قابلیت های خاصی مانند استفاده از کیفیت گوناگون در ساخت ، طرح های مختلف و قابلیت شستشو برخوردار است . با این حال ما در این مطلب قصد داریم برای شما  یک ویژگی جذاب و منحصر به فرد از پرده شید بیان کنیم .

پرده شید برقی
پرده شید برقی

باز و بسته کردن در فاصله دور و با استفاده از کنترل می تواند بسیار برای افراد جذاب باشد . شید رول سان ست امروزه در انواع مختلف و با کمک موتورهای برقی قابلیت بالا و پایین شدن را در اختیار کاربران قرار می دهد . موتورهای استفاده  شده در پرده رول به خوبی می توانند شما را در این فرا یند کم ک کن ن د . این موتورها بدون کمترین صدا بر روی پرده نصب می شوند . با ما در آویژه طرح همراه باشید تا معرفی کاملی از پرده شید موتوردار به شما بیان کنیم .

پرده شید برقی

امروزه در طراحی تمام تجهیزات و وسایل برای استفاده در منزل ، راحتی کاربر مد نظر قرار می گیرد . دو فاکتور در طراحی و ساخت پرده  رول امروز ه در اختیار مصرف کننده قرار گرفته اند . بهره مندی از موتور برقی جهت بالا پایین کردن پرده می‌تواند خصوصیتی جذاب و  منحصر به فرد باشد . علاوه بر این امروزه پرده شید این قابلیت را دارد که با استفاده از تلفن همراه نیز بتوانید آن ها را تنظیم نمایید .

در گذشته برای جابجایی بسیاری از تجهیزات نیاز به استفاده به صورت دستی داشتیم . با این حال و با پیشرفت تکنولوژی برای تمامی  تجهیزات از کنترل به عنوان هدایتگر استفاده می شود آپش نی بسیار هیجان انگیز که در پرده ها   نیز می توان به راحتی از آن استفاده  نمود . دقت کنید که باز و بسته کردن پرده با امکان زمانبندی برای شما به چه مقدار می تواند هیجان انگیز باشد . یا اینکه شما در فاصله ای  دور از پرده نشسته و آن را بتوانید باز و بسته نمایید .

در کنار تمام خصوصیاتی مانند قابل شستشو بودن و همچنین ضخامت عالی پرده شید برقی ، این ویژگی نیز به عنوان یک آپشن هیجان انگیز و جذاب معرفی می شود . به طور کلی فرایند هوشمند سازی به منظور راحتی استفاده از تجهیزات ، برای کاربران انجام می پذیرد . شما  با تکنولوژی به کار رفته در این پرده ها می توانید به راحتی پرده شید را با یک ریموت باز و بسته نمایید .

ویژگی های پرده شید برقی

همان گونه که در مطالب جداگانه برای شما بیان کردیم پرده رول با کیفیت بالایی امروزه مد نظر افراد قرار گرفته است . این پرده ها ،  ساخت شده با متریال با کیفیت مانند پنبه ، بامبو ، کتان و پی وی سی در اختیار شما قرار می گیرد . شما می توانید برای شرکت و مکان های تجاری اقدام به چاپ بنر و تصویر دلخواه خود بر روی پرده نماید . چنانچه بر روی پرده شید برقی تصویر دلخواه را چاپ کنید، می توانید از آن  به عنوان یک قاب عکس استفاده نمایید 

سهولت در استفاده پرده شید
سهولت در استفاده

همانگونه که می‌ دانید بسیاری از تجهیزات را می توان به صورت دستی و اتوماتیک باز و بسته کرد . با این حال استفاده از پرده شید برقی برای مکان هایی مانند ادارات و دفاتر تجاری گزینه کاربردی محسوب می شو د . با توجه به ضخامت مناسبی که این طرح دارد به خوبی مانع اتلاف انرژی خواهد شد . علاوه بر این جهت تنظیم نور نیز می ‌توانید به راحتی از پرده رول استفاده نمایید . شید رول سان ست نسبت به دیگر پرده ها به راحتی قابل نصب خواهد بود . شما در کمترین زمان می‌ توانید این پرده را نصب نموده و از آن استفاده نمایید .

معمولاً برای تغییر دکوراسیون نیز از پرده برقی استفاده می ‌شود . شما با استفاده از پرده شید برقی می توانید فضای ی زیبا را طراحی  کنید . از دیگر ویژگی های پرده شید بهره مندی از قابلیت شستشو خواهد بود .  شید رول سان ست را می توان به راحتی و در کمترین زمان مورد شستشو قرار داد . با استفاده از ریموت کنترل می توانید پرده را به راحتی و در فاصله دور هدایت و کنترل نمایید .

چرا پرده شید برقی ؟

با توجه به تمام ویژگی هایی که برای شما بیان کردیم می توان به استفاده از پرده رول پرداخت . ویژگی ها و آپشن های ی که این پرده دارد به خوبی می تواند نیازهای شما را در سطوح مختلف پاسخگو باشد .

بی صدا بودن موتور شید

نوع فناوری بکار رفته در پرده شید رول به گونه ‌ای است که با کمترین سروصدا همراه هستند . این امر موجب می شود که شما علاوه بر راحتی جهت باز و بسته کردن آن ، تجربه دلنشین تری داشته باشید.

استفاده برای سایزهای بزرگ و غیر متعارف

در بسیاری از ساختمان های بزرگ ، ادارات و شرکت ها ، نصب پرده شید برقی  می تواند کاربردی ترین گزینه باشد . همواره کارشناسان فنی جهت معرفی پرده برای نصب در این مکان ها ، پرده برقی را معرفی  می‌ کنند . راهکارهایی که می تواند به شما کمک کند تا پرده های با ارتفاع های بسیار زیاد را برای باز و بسته کردن در کمترین زمان و با کمک ریموت کنترل هدایت نمایید .

اقدام به هوشمند سازی تجهیزات

امروزه بسیاری از تجهیزات و وسایل در جهت بهبود رابطه کاربری و سهولت در کار با آن ها، با استفاده از ریموت کنترل هدایت می شوند . پرده برقی این بار نیز به راحتی این خاصیت را برای شما فراهم کرده است که با استفاده از یک کنترل در فواصل دور باز و بسته کردن پرده ،  برای شما امکان پذیر خواهد بود .

موتور قدرتمند و کم صدا پرده شید برقی
موتور قدرتمند و کم صدا

ارائه پرده موتور دار توسط آویژه طرح

مجموعه ما در آویژه طرح با بهره مندی از مهندسین و متخصصین ساخت پرده ، به شما کمک می کند تا متناسب با نیاز خود اقدام به خرید و نصب پرده  نمایید . ما در این مجموعه به منظور سهولت در انجام این کار ، انواع پرده های موتور دار را برای شما فراهم کرده ایم . قابلیت جذاب و منحصر به فردی که با پرده ‌های شید رول در اختیار شما قرار می گیرد می تواند شما را نسبت به نصب این پرده ترغیب کند . موتورهای استفاده شده در پرده برقی به خوبی و با توان های مختلف در اختیار شما قرار می گیر ن د . بسته به جنس و ابعاد پرده ای که قصد  نصب آن را دارید می ‌توانید از موتورهای بالارو استفاده نمایید .

Leave A Comment

Related Articles