دور دوشی و معرفی آن

About the author : Marjan

معرفی دور دوشی

دور دوشی : با گذشت زمان متوجه می‌شوید که متراژ خانه‌ها نسبت به گذشته کاهش پیدا کرده و افراد در خانه‌های کوچک‌تری زندگی می‌کنند. همین امر باعث شده که فضای سرویس بهداشتی و حمام تلفیق شود که در عین حال برخی مشکلات از قبیل خیس شدن سرویس بهداشتی با لک و بخار و مرطوب شدن تجهیزات و دکوراسیون محیط داخلی حمام را به همراه دارد.

اما با پیشرفت تکنولوژی و ساخت تجهیزات مدرن برای استفاده در قسمت‌های مختلف خانه و فراهم آوردن زندگی راحت و شیک هر مشکلی راه حل خاص خود را خواهد داشت.

برای رفع این مشکل نیز میتوان از وسیله‌ای زیبا و شیک و مدرن به نام دور دوشی استفاده کرد. شاید تاکنون اسم دور دوشی را شنیده باشید یا اکنون که در حال خواندن این مطلب هستید، تصمیم  به خرید یک دور دوشی مناسب برای فضای حمام منزلتان دارید و در حال تحقیق هستید.

پس به شما پیشنهاد می‌دهم که تا پایان مطلب همراه ما باشید تا بعد از اتمام این مقاله اطلاعاتی دقیقی از دور دوشی داشته باشید و با دقت بیشتراقدام به سفارش و خرید کنید.

 دور دوشی و معرفی آن
دور دوشی حمام

دور دوشی

دور دوشی یا به اصطلاح کابین دور دوشی یک اتاقک یا محفظه‌ی شیشه‌ای با ابعاد متفاوت به صورت سرباز یا سربسته است ،که به طور معمول اطراف دوش را به خوبی پوشش می‌دهد و فضای دوش را از قسمت‌های دیگر حمام جدا می‌کند.

که با نصب این وسیله علاوه بر دو چندان شدن زیبایی و بهینه سازی فض ای حمام، نظافت حمام آسان تر خواهد شد و با جدا کردن فضای حمام از سرویس بهداشتی از خیس شدن و کثیف شدن دیگر قسمت‌ها جلوگیری می‌شود.

البته میتوان از آن بر روی جکوزی و وان و یا در اتاق خواب یا استخر خصوصی نیز استفاده کرد. با نصب یک یا چند درب و پانل بر روی این محصول از نفوذ گرما و بخار و خروج آب به بیرون جلوگیری می‌شود که از هدر رفتن گرما و انرژی ناشی از بخار آب جلوگیری می‌شود.

این محصول شامل اجزای مختلفی از جمله شیشه نشکن که معمولا از جنس سکوریت می‌باشد، فریم یا قاب که باید حتما ضدآب و ضد زنگ باشد، یراق آلاتی مثل چرخ، لوله، بست، دستگیره، از جنس استیل، برنج یا پلاستیک فشرده شده در رنگ‌ها و مدل‌های متفاوت و نوارها و درزگیرهای پلاستیکی یا آلومینیومی، می‌باشد.

Leave A Comment

Related Articles