کابین سونا

• اكسسوری نصب شده بر روی محصول ممكن است با توجه به نوآوری و استفاده از قطعات جدیدتر، با تصاویر متفاوت باشد.

مشخصات تیپ ها

مشخصات فنی
 •  

  جنس بدنه و فرآیند ساخت آن:

  برای ساخت بدنه محصول ( دیواره ، سقف ، پنل ها ، وان یا جکوزی یا زیر دوشی های استفاده شده در کابین سونا ) از روش وکیوم ورق های پلیمری توسط قالب های که بدین منظور طراحی و ساخته شده است استفاده می گردد.ورق های پلیمری مورد استفاده بایستی دارای خواص مطلوب مکانیکی و شیمیایی و از همه مهمتر خواص بهداشتی باشند ، بدین جهت مناسب ترین انتخاب استفاده از ورق با جنس ABS/PMMA می باشد ، که شرکت نوآوران نوید آینده نیز برای تولید تمامی محصولات خود از ورق هایی با این جنس به صورت دولایه و سه لایه استفاده می کند.
  همانطور که اشاره شد ورق های پلیمری با این جنس دارای خواص خوب مکانیکی و مقاومت بالایی می باشد ، ولی برای تقویت بیشتر بدنه نواحی تحت فشار توسط ورق های نئوپان تولید شده در واحد نجاری شرکت مقاوم سازی می گردد و در انتها برای اطمینان بیشتر و به صفر رساندن هرگونه عیب مکانیکی واحد کامپوزیت با استفاده از الیاف شیشه و رزین مخصوص بر روی تمامی سطوح شروع به لایه گذاری می کند.
  شرکت نوآوران نوید آینده با توجه به روش تولید بیان شده تاکنون توانسته است رضایتمندی مشتریان خود در این زمینه را کسب کند و با اطمینان از کیفیت محصولات خود اقدام به گارانتی ۵ ساله بدنه بکار رفته در محصولات خود کند.

  شاسی :

  برای استقرار مطلوب و تنظیمات نصب از اسکلت با پروفیل های استیل ضد زنگ که بسته به نوع محصول در واحد شاسی سازی شرکت طراحی ساخته شده است استفاده می شود.

  چارچوب و  شیشه ها :

  این چارچوب ها به وسیله ی پروفیل های خاص و مختلفی که از جنس آلومینیوم بوسیله قالب های اکستروژن تولید میگردد ، ساخته می شود.این چارچوب محل نشست شیشه ها و استقرار ریل ها بر روی حرکت باز و بسته کردن درب ها می باشد.
  تمامی شیشه ها نیز سکوریت می باشد که مقاومتی تا ۱۰ برابر شیشه های معمولی را دارند.

  شیرآلات:

  تمامی شیر آلات مورد استفاده در محصولات دارای تمامی استاندارد های داخلی و بین المللی می باشد و از نظر عملکردی ، کارکرد و آبکاری مورد تایید می باشد.

  سیستم کنترل:

  این سیستم به کمک شیر برقی امکان استفاده از حالات مختلف ماساژورها و دوش سقفی ، فعال کردن بخار سونا ، همگام سازی با بلوتوث ، پاسخگویی به تلفن ، کم و زیاد کردن ولوم اسپیکرها و غیره را راهم میکند.
  این سیستم علاوه بر قابلیت تنظیم از طریق صفحه کنترل دارای ریموت کنترل برای سهولت استفاده از دستگاه را دارد.