قیمت موکت پرز بلند خارجی سیزال

موکت پرز بلند Shaggy Exclusive از نمونه های موکت خارجی سیزال (SISAL) بشمار میرود که به عنوان موکت اداری نیز استفاده می شود. این نوع موکت بر اساس استقبال و نظرات مصرف کنندگان و البته ویژگی های منحصر به فردی که دارد، از جمله پر طرفدار ترین موکت های موکت خارجی سیزال (SISAL) شناخته شده است. در این نوشته قرار است درباره نحوه قیمت گذاری و شرح کیفیت و کمیت موکت Shaggy Exclusive برای شما مصرف کننده گرامی مطالب سودمندی را ارائه نماییم. پس با ما همراه باشید.

از مهم ترین وجه تمايز موکت پرز بلند خارجی Shaggy Exclusive با موکت های دیگر قطعا نوع الیافی است که در آن بکار برده شده است که یکی از کاربری های آن کاربردی آن استفاده در فصل های سرد سال می باشد که در کنار گرم نگه داشتن فضا، زیبایی دیزاین محیط شما را نیز دوچندان خواهد نمود. موکت از جمله نوع های رولی به حساب می آید.

به طور کلی از جمله پارامتر های مورد نیاز برای قیمت گذاری موکت، تراکم و میزان ارتفاع الیاف استفاده شده در موکت، جنس و کیفیت الیاف استفاده شده در موکت، استانداردهایی که در آن لحاظ شده است و  کیفیت زیره موکت و وارداتی بودن یا نبودن موکت می باشد. همه این مولفه های مهم است و در تعیین قیمت موکت اثرگذار می باشد. در محصولات موکت سیزال (SISAL) از جمله موکت Shaggy Exclusive، استفاده از همه این فاکتورها با بهترین شرایط رعایت شده است.

یکی دیگر از خصوصیت های این نوع از موکت خارجی سیزال (SISAL)، ضد آلرژی و ضد حساسیت بودن آن است. به همین خاطر است که کاربری این موکت را در محیطهای خانگی و به طور خاص اتاق کودک مناسب نموده است. ویژگی های منحصر به فرد پرزهای استفاده شده در موکت Shaggy Exclusive بلندی ان است که نرمی خاصی را به مصرف کنندگان انتقال می دهد که این کامپوننت ها در قیمت گذاری بسیار مهم می باشد.

نحوه قیمت گذاری موکت خارجی سیزال (SISAL)

 • فرمول قیمت گذاری: پارامتر قیمت گذاری موکت های سیزال بر اساس متراژ هر مترمربع محاسبه می شود.
 • محاسبه کمیت موکت سفارش مشتری: هر رول را 4 متر حساب می کنند و متراژ های قابل سفارش مشتری در مقیاس عرض موکت به صورت مضرب صحیحی از عدد 4 می باشد.
 • زمانبندی ارسال سفارش مشتری: از زمان سفارش مشتری طی زمانبندی که مشخص شده است، در حدود 1 ال 3  روز کاری محصول مورد نظر ارسال خواهد شد.
 • هزینه ارسال موکت: برای مناطق 22 گانه تهران و یا سراسر کشور هزینه ارسال بر عهده مشتری است.

موکت پرز بلند سیزال

ویژگی های محصول:

 1. سازگاری با سیستم گرمایش از کف: داردü
 2. مقاومت در برابر تغییر رنگ: داردü
 3. مقاومت در برابر کوبیدگی: داردü
 4. قابلیت مقاومت برای تردد های بالا: داردü
 5. قابلیت ضد الکتریسیته ساکن: داردü
 6. قابلیت ضد حساسیت بودن به آلرژی: داردü
 7. پشتیبانی محصول Double Back: داردü
 8. جذب صدا: 32 Decibels
 9. استاندارد کیفیت: دارای استاندارد اتحادیه صنایع کفپوش اروپا  GUT
 10. استاندارد کیفیت هوای داخلی: دارای استاندارد کیفیت کلاس A
 11. پروسه تولید:  Cut Pile
 12. جنس الیاف:  100% Polypropylene
 13. وزن الیاف:  3.200 gr/m2
 14. ارتفاع الیاف:  30 mm
 15. ارتفاع کل: 32 mm
 16. عرض هر رول: 400 cm
آویژه طرح

برای مشاوره رایگان میتوانید باش شماره های زیر تماس بگیرید یا فرم رو برو پر نماید و سوال خود را مطرح کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند 

تلفن فروش و مشاوره رایگان 09123156316

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *