لمینیت زنیتZENITH

لمینیت زنیت

یکی از کشورهایی که از قدیم هم در بازار پارکت لمینت ایران حضور داشته اما به تازگی خیز زیادی برای فتح بازار ایران در این محصول بر داشته است کشور روسیه است. کشور روسیه به علت جنگل‌های زیادی که دارد همیشه در چوب و محصولات چوبی شاخص بوده است. ۴۷ درصد مساحت روسیه را جنگل تشکیل می‌دهد و مساحت این جنگل‌ها بیش از ۸ میلیون کیلومتر مربع است. یکی از بهترین پارکت لمینت‌هایی که کشور روسیه تولید می کند، پارکت لمینت زنیت روسیه است. زنیت در لغت به معنای در اوج هست و به راستی که این پارکت لمینت به درستی در اوج می باشد.
شاهکار لمینت زنیت مربوط به سری ۱۲ میل آن با استاندارد AC5 می‌باشد، به دلیل این ضخامت زیاد، لمینت برجستگی منحصر به فردی را به نمایش می‌گذارد و انحنا و خمیدگی Deep U Groove در لبه تایل ها بعد از کلیک شدن، زیبایی خیره کننده‌ای به آن می‌افزاید به طوری که با ابعاد بزرگ خود هر بیننده‌ای را مجذوب می‌نماید. پارکت لمینت زنیت روسیه دارای برجستگی سطحی بسیار زیبا می‌باشد که حس طبیعی بودن این لمینت را القا می‌کند. ما در دکور چوب افراد و یا مجموعه‌هایی که به دنبال اجناس خاص و کلاسیک می‌باشند، لمینت روسی زنیت را توصیه می‌کنیم.
از ویژگی‌های خاص لمینیت زنیت می‌توان به ضد خش بودن، پهن بودن، مغزی بسیار مقاوم، ساختار کلیکی پارکت که به صورت U Groove، V Groove و Deep-U Groove است، اشاره کرد.
روکش آن برگرفته از طرح چوب‌های طبیعی درختان می‌باشد. کلیک‌های این پارکت که دارای ایزو واکس به منظور جلوگیری از نفوذ آب می‌باشند از ویژگی‌های این پارکت لمینت می‌باشد. لمینت زنیت در دو ضخامت ۸ میل و ۱۲ میل    دربازار ایران موجود است.
این پارکت لمینت همان طور که اشاره شد به دلیل کیفیت بالای مغزی (HDF) در سیستم‌های گرمایش از کف قابلیت استفاده را دارد.


مشخصات فنی پارکت لمینت زنیت روسیه پارکت لمینت زنیت به ۳ سری تقسیم می‌شوند:

سری ALLIANCE COLLECTION با ضخامت ۱۲ میلیمتر و استاندارد AC5
سری EMOTIONAL COLLECTION با ضخامت ۱۲ میلیمتر و استاندارد AC4
سری LOURIS COLLECTION با ضخامت ۸ میلیمتر و استاندارد AC4
 

 
ابعاد لمینت زنیت هر تایل لمینت زنتیت با عرض ۴۰ سانتیمتر و طول ۲۴۰ سانتیمتر است.

ابعاد لمینت زنیت هر تایل لمینت زنتیت با عرض 30سانتیمتر و طول ۲۴۰ سانتیمتر است