دوردوشی

دور دوشی یا به اصطلاح کابین دور دوشی یک اتاقک یا محفظه‌ی شیشه‌ای با ابعاد متفاوت به صورت سر باز یا سربسته است ،که به طور معمول اطراف دوش را به خوبی پوشش می‌دهد و فضای دوش را از قسمت‌های دیگر حمام جدا می‌کند. که با نصب این وسیله علاوه بر دو چندان شدن زیبایی و بهینه سازی فضای حمام، نظافت حمام آسان تر خواهد شد و با جدا کردن فضای حمام از سرویس بهداشتی از خیس شدن و کثیف شدن دیگر قسمت‌ها جلوگیری می‌شود. البته میتوان از آن بر روی جکوزی و وان و یا در اتاق خواب یا استخر خصوصی نیز استفاده کرد. با نصب یک یا چند درب و پانل بر روی این محصول از نفوذ گرما و بخار و خروج آب به بیرون جلوگیری می‌شود که از هدر رفتن گرما و انرژی ناشی از بخار آب جلوگیری می‌شود. این محصول شامل اجزای مختلفی از جمله شیشه نشکن که معمولا از جنس سکوریت می‌باشد، فریم یا قاب که باید حتما ضدآب و ضد زنگ باشد، یراق آلاتی مثل چرخ، لوله، بست، دستگیره، از جنس استیل، برنج یا پلاستیک فشرده شده در رنگ‌ها و مدل‌های متفاوت و نوارها و درزگیرهای پلاستیکی یا آلومینیومی، می‌باشد.

• اكسسوری نصب شده بر روی محصول ممكن است با توجه به نوآوری و استفاده از قطعات جدیدتر، با تصاویر متفاوت باشد.

 

مدلها و ابعاد رایج دور دوشی

دوردوشی در مدل و طرح‌های متنوع از کابین‌های که با شیشه سکوریت ساخته شده را شامل می‌شوند تا انواع کابین‌های خمیده از جنس طلق‌های کریستالی و معمولی، که به صورت آماده در بازار وجود دارد.

باز یا بسته بودن قسمت بالا دور دوشی نوعی دیگر از دور دوشی را شامل می‌شود. در مدل بسته دور دوشی به دلیل ارتفاع دور دوشی تا سقف حمام، فضای دوش به طور کامل از محیط حمام جدا می‌شود و در زیر آن از زیر دوشی‌هایی با ابعاد مناسب استفاده می‌شود پس اگر می‌خواهید از رطوبت زدگی و پوسیدگی قسمت‌های حمام جلوگیری کنید از دور دوشی بسته استفاده کنید.

اگر استفاده از محیط بسته در هنگام دوش و حمام کردن برای شما آزاردهنده است و یا دچار تنگی نفس می‌شود می‌توانید از دور دوشی باز استفاده‌کنید این دور دوشی‌ها معمولا از قسمت بالا باز هستند و دارای ارتفاعی کوتاه تر از ارتفاع سقف می‌باشند. تا بخار راهی برای خروج داشته باشد. در ادامه جهت مشاهده انواع مدل‌های زیر دوشی در ابعاد مختلف  می‌توانید از تصاویر زیر دیدن کنید. و همچنین  برای بررسی و مشاهده و کسب اطلاعات از مدل‌ها و طرح‌های گوناگون دور دوشی می‌توانید با شرکت آویژه طرح تماس بگیرید و با انتخابی مناسب و با کیفیت از صرف هزینه های اضافی و مجدد خودداری کنید.

 

آویژه طرح

برای مشاوره رایگان میتوانید باش شماره های زیر تماس بگیرید یا فرم رو برو پر نماید و سوال خود را مطرح کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند 

تلفن فروش و مشاوره رایگان 09123156316