جکوزی شاینی NBT033 ابعاد70*120*170

About the author : Marjan

وان جکوزی و سونای خانگی

یکی از لذت بخش ترین برنامه ها در زمان استراحت و اوقات فراغت استفاده از وان جکوزی آب گرم یا سونای بخار در داخل آپارتمان و ویلای شخصی است. جهت آگاهی از چگونگی نحوه انتخاب انواع مدل های جکوزی و سونای آپارتمانی، مشخصات فنی و قیمت مناسب خرید آن ها در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

راهنمای انتخاب و خرید انواع جکوزی و سونای خانگی

لذت خوابیدن در آب گرم، از دریا و برکه و رودخانه گرفته تا استخر و وان های کوچک در حمام منازلمان را تقریبا همه ی ما حتی یک بار تجربه کرده ایم. جکوزی ها، نسل نسبتا جدیدی از وان ها هستند که به امکاناتی نظیر نازل پرفشار آب برای ماساژ بدن و مفصل ها مجهز هستند. حمام های دارای وان جکوزی بهترین مکان برای رفع خستگی و تنش های یک روز پر مشغله هستند. استفاده از وان جکوزی ها به دلیل ظاهر مدرن و ایجاد حس راحتی و آرامش، ما را به یاد استراحت در هتل های لوکس و مجلل می اندازد.
جالب است بدانید که امروزه افراد زیادی این جکوزی های هیجان انگیز را به دکوراسیون داخلی منزل خود افزوده اند. جکوزی در واقع وانی است که مجهز به امکانات آب گرم و تجهیزات خروج پرفشار آب و حباب های هوا می باشد. امروزه وان جکوزی های خانگی دارای انواع مختلفی از جمله مدل های گرد، مربع، بیضی،کنجی و یا مستطیل شکل هستند. وان جکوزی خانگی برخلاف جکوزی های مستقل، به امکاناتی مانند نورپردازی، پخش موزیک و هیتر جهت نگه داشتن دما مورد نظر -ازن و دیگر آپشن ها که تیپ بندی های متفاوت قابل انتخاب میباشد.


خرید وان جکوزی و سونای خانگی

جهت انتخاب و خرید وان جکوزی و سونای خانگی ابتدا ابعاد نهایی آن را دقیقاً بررسی فرمائید و از امکان عبور از درب و  نصب آن در داخل حمام خود اطمینان حاصل کنید. همچنین در هنگام نصب به موضوع مهم آب بندی کامل لوله ها، اتصالات و فیتینگ ها در زمان نصب و اجرا در زیر وان جکوزی خود توجه فرمایید .
مدل های متنوع انواع وان جکوزی و سونای خانگی در صفحه هریک از این محصولات در سایت دکوراسیون آویژه طرح جهت انتخاب ابعاد درست و تیپ مورد نظر قابل مشاهده است.

قیمت جکوزی و سونای خانگی

قیمت وان جکوزی و سونای خانگی وابسته به فاکتورهایی مانند ابعاد، جنس، ، شیرآلات، نوع تیپ بندی جکوزی ها (آپشن های مختلف که براساس تیپ جکوزی متغییر است)، همچنین برای کابین سونا براساس امکانات ماساژور، سیستم صوتی و روشنایی و(تیپ یک و دو)… متفاوت می باشد.
لازم به ذکر است جهت دریافت لیست قیمت وان جکوزی و سونای خانگی در سایت مجموعه دکوراسیون آویژه طرح با شماره 09123156316 تماس بگیرید.

جکوزی آپارتمانی

بطور کلی جکوزی های آپارتمانی به جکوزی هایی گفته می شود که صرفا جهت نصب در داخل آپارتمان تولید شده و تمامی آپشن های آن منطبق بر استفاده در محیط آپارتمان در نظر گرفته شده است.

شاسی در جکوزی آپارتمانی

جکوزی های آپارتمانی عموماً دارای شاسی نصب بوده و در جایگاه فیکس شده ای در محل نصب قرار نمیگیرند! شاسی یک فریم تهیه شده از استیل ضد زنگ(صد در صد ضد آب) و جایگاه اصلی قرار گرفتن بدنه جکوزی روی آن می باشد.

عدم نیاز به تخریب و یا ساخت و ساز خاص

انواع جکوزی های آپارتمانی که در داخل سرویس نصب و اجرا می شوند عموماً مناسب ویلاها و یا منازل طبقه همکف هستند. با تهیه یک جکوزی آپارتمانی شما دیگر نیازی به کندن فضای حمام جهت هر گونه تغییر اساسی در فضای حمام نخواهید داشت. زیرا شما توسط دو شلنگ یک و نیم متری با روکش فلزی اب سردو گرم مورد نیاز را به جکوزی آپارتمانی وارد و برق را نیز درست به مانند یک ماشین لباسشویی به جکوزی خود متصل خواهید کرد.
جکوزی آپارتمانی به علت قرار گرفتن روی شاسی غیر فیکس به راحتی از جای خود جا به جا شده و تمام اجزاء زیرین آن نیز با باز کردن یک پانل بغل به راحتی قابل سرویس و یا تعمیرات احتمالی مورد نیاز است.

امنیت بیشتر

از نظر امنیت الکتریکال در تولید محصولات جکوزی آپارتمانی، استفاده از امکاناتی که به محافظ جان معروفند مهم است، پس در زمان استفاده از جکوزی آپارتمانی به محض اتصال مثبت (فاز) به محیط حمام، برق قطع شده و امنیت شما کاملا” تامین خواهد شد.

اطمینان بیشتر از اسمبل در کارخانه

محصولات جکوزی ما تماماً به صورت پکیج کامل و اسمبل شده در کارخانه، زیر نظر کارشناسان فنی نصب شده و پس از تست های واحد کنترل کیفی و کاملاً به شکل تکمیل شده مانند هریک از دیگر لوازم منزل شما تحویل میگردند. این خدمات احتمال وقوع خطا در زمان ساخت و حتی نصب و بهره برداری را به حداقل می رساند.
بیاد داشته باشیم در صورت وقوع هرگونه مشکل در جکوزی آپارتمانی دسترسی آسان به موتور، لوله ها و نازل های آن امکان پذیر است.

Leave A Comment

Related Articles